خانهراهنمای میدانی | محیط‌زیست | محیط‌زیستقارچ‌ها

قارچ‌های ایران

راهنمای میدانی

×
جلد قارچ‌های ایران

قارچ‌های ایران

برگشت به صفحه کتاب
جلد قارچ‌های ایران
ناشر:
ایران‌شناسی
نویسنده:
نوبت چاپ:
1
سال چاپ:
1399
تعداد صفحات:
360
اندازه:
22 × 11
نوع جلد:
شومیز (جلد نرم)
نوع صفحات:
کاغذ گلاسه تمام رنگی
شابک:
9786008351429
400,000
فعلا این کتاب برای خرید موجود نیست!

درباره این کتاب

در این کتاب حدود 300 گونه از قارچ‌های مهم ایران به همراه تصاویر رنگی، نقشة پراکنش، توصیف ظاهری، رویشگاه و بستر رویش به همراه اطلاعاتی از سمی، خوراکی یا غیرخوراکی و دارویی‌بودن معرفی شده است. در تهیة این کتاب از مستندات و مقالات به‌روز علمی و تجربیات نگارنده استفاده شده است.
مطالعة این کتاب می‌تواند برای متخصصان و دانشجویان قارچ‌شناسی و رشته‌های وابسته و به‌ویژه طبیعت‌گردان، ماجراجویان و علاقه‌مندان به دنیای شگرف قارچ‌ها مفید واقع شود.

نظرات کاربران

مهدی خواجه ایم
14 بهمن 1401
این کتاب ، اطلاعات جامع درباره ویژگی های تمام قارچ های ایران به ما می دهد ، دارای عکسهای رنگی گلاسه می باشد ؛ کیفیت چاپ کتاب از همه لحاظ عالی و بی نظیر هست .

16 بهمن 1401

ممنون از اینکه نظرات خود را با ما در میان می‌گذارید.

بدون نام
21 آذر 1401
من این کتاب را برای پیدا کردن نام چند قارچ خریدم. برای این منظور کتاب خوبی است با اندازه مناسب برای به همراه داشتن در طبیعت. چند غلط تایپی دارد که امیدوارم در چاپهای بعدی اصلاح شود. پیشنهاد می‌کنم در چاپهای بعدی نوار نشانه‌گذاری صفحه هم به کتاب اضافه شود (مثل نوار پارچه‌ای سررسیدها).

24 آذر 1401

ممنون ار اینکه نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان می‌گذارید. لطفاً و حتماً ایرادات کتاب را به ایمیل انتشارات ارسال کنید تا در چاپ‌های بعد اصلاح گردد.
با سپاس مجدد

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید:

کتاب‌های مشابه

کالاهای پیشنهادی