خانهباشگاه‌های ایران‌شناسیفرم ثبت نام

فرم ثبت نام در باشگاه‌های ایران‌شناسی

/ / باشگاه یا باشگاه‌های مورد علاقه خود را انتخاب کنید:

آئین‌نامه و قوانین باشگاه‌های تخصصی ایرانشناسی

- ثبت‌نام کننده صحت مشخصات وارد شده را تایید می‌کند و عواقب ناشی از آن به عهده‌ی ثبت‌نام کننده است.
- مطابق قوانین بین‌المللی کپی‌رایت، کلیه‌ی مندرجات شامل لوگوها، تصاویر، متن‌ها و... جزء دارایی‌های باشگاه‌های تخصصی ایرانشناسی بوده و هرگونه استفاده از آن ممنوع و قابل پیگرد قانونی است.
- به منظور حفظ حریم خصوصی افراد، باشگاه تخصصی ایرانشناسی هیچ یک از اطلاعات ارائه شده از سوی اعضا را در اختیار دیگران قرار نخواهد داد.
- ثبت‌نام کننده در هنگام عضویت در سایت رسمی انتشارات ایرانشناسی www.iran-shenasi.com در قسمت باشگاه‌های تخصصی حق درج اطلاعات شخص دیگری غیر از خود را نداشته و تعهد می‌نماید که اطلاعات خود را به صورت صحیح و کامل وارد نماید. در صورت ورود اطلاعات ناقص و یا نادرست،مسؤلیت عواقب بعدی این عمل به عهده کاربر است.
- ثبت‌نام کننده متعهد می‌شود که در صورت هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود، بخش پشتیبانی باشگاه تخصصی ایرانشناسی را در اسرع وقت مطلع سازد و نسبت به به‌روزرسانی آن اقدام نماید.
- در صورت تشخیص عدم صحت اطلاعات ارائه شده از سوی اعضا، باشگاه تخصصی ایرانشناسی می‌تواند نسبت به اصلاح و جایگزینی آن با اطلاعات صحیح اقدام نماید.
- هرگونه نقل‌قول از مطالب این پایگاه اینترنتی، صرفاً با ذکر منبع مجاز است.
- هرگونه تلاش برای دسترسی غیرمجاز به اجزا، اسناد، اطلاعات، محتویات و... این پایگاه از طریق رمزگشایی، هک و هر روش دیگر ممنوع بوده و قابل پیگرد قانونی است.
- محدوده فعالیت اعضا در باشگاه، صرفاً انجام فعالیت‌های مجاز منطبق بر اهداف باشگاه بوده و ارسال هرگونه مطالب خلاف قانون و اخلاق، ویروس‌های رایانه‌ای، درخواست‌های تجاری و تبلیغاتی، فعالیت‌های سیاسی، نامه‌های زنجیره‌ای و... ممنوع است و در صورت وارد آمدن هرگونه خسارت ناشی از این فعالیت اعضا خارج از حدود تعیین شده، مسؤلیت جبران آن برعهده شخص و یا اشخاص خاطی است.
- در صورت بروز هرگونه مشکل فنی و محدودیت در دسترسی به پایگاه اینترنتی، بخش فنی و پشتیبانی باشگاه ایرانشناسی تلاش خود را جهت رفع اشکال در اسرع وقت خواهد نمود، لیکن هیچگونه تعهد و مسؤلیتی در قبال مشکلات احتمالی به‌وجود آمده نخواهد داشت.
- وجود لینک باشگاه تخصصی ایرانشناسی در وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها به معنای تأیید محتوای آن از سوی باشگاه و انتشارات ایرانشناسی نمی‌باشد.
- کلیه اعضای باشگاه، ضمن ثبت‌نام در باشگاه، مقررات مربوطه را مطالعه نموده و موافقت خود را با شرایط آن به طور کامل اعلام می‌کند.